Про запровадження дистанційного навчання

Date: 29 квітня 2021 о 08:47, Refreshed 29 квітня 2021 о 10:05

Довгівська гімназія

Єзупільської селищної ради

77433, с.Довге , Івано-Франківського району, Івано-Франківської області,вул. Лесі Українки  2,

dovhe1@ukr.net , код ЄДРПОУ 20562941

с. Довге

26 квітня  2021 року

№ 14- аг

Про  запровадження

дистанційної

форми навчання

Керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних  хвороб», вимогами наказу МОЗ України від 28.03.2020р. №722 (у редакції наказу МОЗ України від 17.09.2020р. № 2122), від 07.01.2021р. №10, рішенням педагогічної ради від 26.04.2021 р.№ 15 «Про організацію освітнього процесу у Довгіській гімназії з урахуванням карантинних обмежень у зв’язку із виявленням короно вірусної хвороби у деяких працівників гімназії»

НАКАЗУЮ: .

1. Адміністрації гімназії забезпечити дотримання протиепідемічного режиму в закладі освіти згідно вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. №50.
  2. Запровадити дистанційну форму навчання в закладі для учнів 2-8 класів та вихованців ЗДО «Казочка» з 26 квітня по 10 травня 2021 року.
  3.  З 26.04.2021 року змінити істотні умови праці педагогічних та технічних працівників школи, а саме перевести на гнучкий (дистанційний) режим роботи під час карантину, з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, згідно з тарифікацією, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.
  4.  Визначити робоче місце педагогічних працівників за їх місцем проживання.
  5. Медичній сестрі Бабій О.В.:
    1. Інформувати контактних учнів (батьків), працівників гімназії про обов’язок дотримуватись вимог самоізоляції, при появі респіраторних симптомів звертатись до сімейного лікаря.
    2. Надати до  Стриганецької амбулаторії  список вчителів, працівників  та учнів, з якими контактували хворі на Соvid-19 протягом останніх 2 днів до появи симптомів  - для медичного спостереження.
  6. . Педагогічним працівникам:
    1.  Забезпечити виконання освітніх програм в 2-8 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей навчального закладу та ущільнення графіку освітнього процесу;
    2. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання зручним способом, з подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу;
    3.  Забезпечити виконання методичної, організаційно-педагогічної роботи;
    4. Заповнення класних журналів здійснювати згідно Інструкцій з ведення класних журналів учнів 1-4-х та 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
  7. . Класним керівникам 2-8 класів:
    1.  консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження в телефонному режимі;
    2.  контролювати виконання учнями завдань;
    3.  здійснювати зворотній зв'язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі;
    4. . проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та особистої гігієни.
  8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Заступник директора з навчально-виховної роботи   :        Ігор Совтус

Comments:
Only authorized users can leave comments.